X

Kontakt Online

 
Nasze badania
 
 
APW - Analiza pierwiastkowa włosów
 
Program diagnostyczno-terapeutyczny trwa od 6 do 9 miesięcy. Rozpoczyna się od zamówienia bezpłatnego zestawu do analizy pierwiastkowej włosów. W jego skład wchodzi ankieta Pacjenta do APW, instrukcja, saszetka na włosy i koperta zwrotna. Analiza pierwiastkowa włosów służy rozpoznaniu najważniejszych tendencji w organizmie badanego. W opisie analizy proponowany jest program dwuczęściowej suplementacji. Pierwsza trzymiesięczna część programu suplementacyjnego ma organizm zdetoksykować, wyrównać nadmiary i niedobory poszczególnych minerałów. Część druga, może trwać sześć miesięcy. Ma ustabilizować homeostazę dla danego Pacjenta i zniwelować złe tendencje zdrowotne.
Analiza pierwiastkowa włosów dla Pacjenta kosztuje 235 zł.
 
 
DSO - Diagnostyka Stanu Odżywienia 
 
Program diagnostyczno-terapeutyczny trwa minimum 12 miesięcy. Rozpoczyna się od zamówienia bezpłatnego zestawu do diagnostyki stanu odżywienia. W jego skład wchodzi ankieta Pacjenta do DSO, instrukcja, saszetka na włosy i koperta zwrotna. Wykorzystując wynik pierwszej analizy (Analizy Pierwiastkowej Włosów) oraz diagnostykę stanu odżywienia, czyli porównawczą analizę pierwiastkową włosów wskazujemy indywidualną dietę metaboliczną. Są to dokładne składy wszystkich posiłków i przepisy poszczególnych dań. W opisie analizy proponowany jest jednoczęściowy program suplementacji. Wiedząc, jaki mieliśmy wyjściowy stan metabolizmu i co zmieniło się pod wpływem zaleceń żywieniowych, na podstawie analizy porównawczej pierwszego i drugiego badania możemy określić typ metaboliczny badanego Pacjenta. Do diety metabolicznej obliczamy zapotrzebowanie energetyczne Pacjenta i wskazujemy najlepszą aktywność fizyczną i działania relaksacyjne. W przypadku otyłości, DSO można wykorzystać jako skuteczną i bezpieczną metodę kontroli wagi.
Diagnostyka Stanu Odżywienia dla Pacjenta kosztuje 245 zł.
 
 
PDSO – Program Diagnostyki Stanu Odżywienia 
 
Program diagnostyczno-terapeutyczny trwa minimum 18 miesięcy. Rozpoczyna się od wykupienia zestawu do całej procedury diagnostyki stanu odżywienia (DSO). W skład jego wchodzi zestaw do pierwszej analizy pierwiastkowej włosów i do drugiej analizy pierwiastkowej włosów, czyli diagnostyki stanu odżywienia (DSO). Zestaw zapakowany jest w pudełko. Można go otrzymać pocztą lub odebrać osobiście w siedzibie firmy. Koszt pudełka i materiałów do całej procedury oraz przesyłka pocztą są wliczone w koszty. Pierwsza analiza pierwiastkowa włosów służy rozpoznaniu najważniejszych tendencji w organizmie badanego. W opisie analizy proponowany jest program dwuczęściowej suplementacji. Pierwsza trzymiesięczna część programu suplementacyjnego ma organizm zdetoksykować, wyrównać nadmiary i niedobory poszczególnych minerałów. Część druga, może trwać od trzech do sześciu miesięcy. Ma ustabilizować homeostazę dla danego Pacjenta. Już po trzech miesiącach drugiej części można wykonać drugą porównawczą analizę pierwiastkową włosów. Wiedząc, jaki mieliśmy wyjściowy stan metabolizmu i co zmieniło się pod wpływem zaleceń żywieniowych, na podstawie analizy porównawczej pierwszego i drugiego badania możemy określić typ metaboliczny badanego Pacjenta. Wykorzystując diagnostykę stanu odżywienia, czyli porównawczą analizę pierwiastkową włosów wskazujemy indywidualną dietę metaboliczną. Są to dokładne składy wszystkich posiłków i przepisy poszczególnych dań. Do diety metabolicznej obliczamy zapotrzebowanie energetyczne Pacjenta i wskazujemy najlepszą aktywność fizyczną i działania relaksacyjne. W przypadku otyłości, DSO można wykorzystać jako skuteczną i bezpieczną metodę kontroli wagi.
Diagnostyka Stanu Odżywienia dla Pacjenta kosztuje 410 zł.
 
Zestaw przeznaczony jest dla jednej osoby (Pacjentem obu analiz wchodzących w skład programu musi być ta sama osoba; jeżeli Pacjentem drugiego badania będzie inna osoba, badanie nie zostanie wykonane).